Geocaching - noční výprava

14.08.2014 23:39

Znáte GEOCACHING ?. Je to opravdová honba za poklady, která právě teď probíhá všude kolem Vás. Na světě je celkem 2,472,705 aktivních keší a více než 6 milionů hráčů. Loni v létě si mladí hasiši tuto hru vyzkoušeli nejprve na stanovém víkendu, kde vyhledali dvě tradiční keše a pak se vydali na odlov jedné noční, kde jsme však nenašli 3. stage a tak jsme se dál nedostali, taky strach byl větší a tak jsme odešli s nepořízenou. Letos jsme se dohodli, že na lov této noční keše  - 3:15 - Najdeš - s hrůzostrašným příběhem " 3:15 " - vyrazíme znovu a nedáme se odradit ani strachem. Pro jistotu jsme sehnali více lidiček a tak se nás tam vypravilo celkem 8, 3 dospěláci a 5 dětí. Na počátku byli všichni hrdinové, lítali sem tam a málem jsme přešli hned 1.stage. Jakmile jsme to napravili, tma se prohloubila, bludičky bylo lépe vidět, ale zase o to začali mít všichni větší strach. Další stage i ta 3. kupodivu tentokrát nalezena bez problémů. Na 4. stage super, vymakané. Dále jsme pokračovali dle instrukcí jenže to bych nebyla já, kdybych něco nezkazila, takže jsme se zdrželi zbytečně na 5. stage, kdy jsem nadiktovala chybné souřadnice a tak jsme se prodírali ostružiním a trávou. Po hluboké omluvě všem a opravě souřadnic nalezena 5. stage bez problémů. Dále jsme pokračovali na stage 6. kde děti po nálezu odmítli pokračovat, pořádně si ani nepřečetli informace a tak následoval telefon ownerům, kdy nám bylo řečeno, že je vše v pořádku, jsme správně, ale musíme se lépe dívat. Tedy jsme po nápravě pokračovali zdárně až do cíle. Chvilku jsme mysleli, že jsme zase zabloudili, ale nakonec vše v pořádku. Finále bylo nalezeno, ale ještě chvilku luštění a hurá k autům. Děti naskákali do aut - báli se jestli za námi někdo nepoběží a rychle odtamtud domů. Keš je super, pro děti prima bojovka, doporučení pro všechny příští hrdiny. Děkujeme moc za trpělivost ownerům a za super keš. JanaSka

Zjisti více o geocachingu a jak se můžeš do dobrodružství zapojit.