Dětský den ve Staré Lysé 1.6.2014

02.06.2014 21:50

Dětský den ve Staré Lysé se velmi vydařil a to nejen počasím stvořeným právě pro takový den, ale i velmi vysokou účastí. Pořadatelé tak skoro nestíhali připravovat jednotlivé soutěžní disciplíny - skákací hrad, jízda na koloběžce, hod míčkem do okénka, hod do baseketbalového koše, střelba z airsoftové pistole, fotbalový slalom, střelba do brány, sestřelení plechovek proudem vody, zkouška výstroje a výzbroje Policie ČR a Hasičů, skákání v pytli, které děti průběžně plnili. Po splnění si děti mohly opéct špekáček, svést se Hasičskou "Máňou" a pak na ně ještě čekala sladká i věcná odměna. Věříme, že každý odešel s dobrou náladou a příjemným zážtkem. Podle účasti bylo zřejmé, že Dětské dny ve Staré Lysé se těší rok od roku stále větší oblibě ne jen dětí, ale i dospělých. Veřte, že nás to velmi těší. Fotografie z akce naleznete ve FOTOGALERII.