10.-13.10.2013 - 72 hodin - akce sběr papíru, daruj krev, ukliď obec a pobav se

13.10.2013 20:56

10.-13.10.2013 - 72 hodin - akce sběr papíru, daruj krev, ukliď obec a pobav se - "RUKU NA STAROU LYSOU"

Sbor dobrovolných hasičů - zejména MLADÍ HASIČI uspořádali již ve čtvrtek první část z projektu a to v době od 16:00 hodin do 18:00 hodin sběrem papíru. Občané byli velmi vstřícní.  V pátek v 9:00 hodin pokračoval projekt v Praze, ve Všeobecné fakultní nemocnici se nakonec sešli dva dospěláci, kteří na transuzním oddělení poprvé darovali krev. Projekt byl zakončen v sobotu opět ve Staré Lysé od 16:00 hodin, kdy mladí hasiči spolu s občany obce uklidili místní lesík, příkopy podél silnice a na místním hřbitově bylo shrabáno listí a upraveny cestičky. Spálili jsme hromadu větví, listí a klestí a v závěru všichni v poklidném podzimním podvečeru opekli buřty. Zúčastnit se mohla široká veřejnost a nás mile překvapilo, že skutečně přišli i lidé z obce, že je projekt oslovil. Osobně bych využila této příležitosti a každému, kdo přiložil "RUKU NA STAROU LYSOU" tímto poděkovala, že jim pomoc druhým není lhostejná. JanaSka